Remontdarbu veikšanas secība

1. Objekta apskate

Vienu mēnesi pirms kapitālā remonta notiek objekta apskate. Apskates laikā tiek uzklausītas klienta vēlmes, izvērtēts telpas stāvoklis, santehnisko iekārtu iespējamais izvietojums.

Galvenie pārrunājamie jautājumi ar klientu ir:

  • santehnikas un mēbeļu izvietojums;
  • griesti un gaismas ķermeņi;
  • ūdensapgādes un kanalizācijas nomaiņa, skaitītāju pārnešana;
  • dvieļu žāvētāja nomaiņa;
  • jauna elektroinstalācija, rozešu izvietojums;
  • flīzes – izmēri, krāsa

2. Darbu sākums

Uz objektu tiek atvesti darbam nepieciešamie instrumenti. To novietošanai ir nepieciešama telpa, kur vēlāk tiks uzstādīts darbagalds. Flīzēšanas darbus ieteicams veikt pirms krāsošanas darbiem, un īpaši pirms lamināta ieklāšanas.

Diena 1.

3. Demontāža

Sākas demontāžas darbi. Viss tiek demontēts: starpsienas, flīzes, santehnika, vecais ūdensvads un kanalizācija, sienas tiek notīrītas no vecās krāsas un  līmes atlikumiem, noņemti sliekšņi, betona grīdlīstes. Tā kā šajā procesā rodas daudz būvgružu, ir nepieciešams speciālais būvgružu konteiners. Būvgružu izvešana parasti tiek organizēta 2 reizes. Aptuvenās izmaksas ir 100-200 eiro, atkarībā no būvgružu daudzuma, svara, objekta atrašanās vietas u.c. faktoriem.

Diena 2,3.

4. Santehnika

Jaunas caurules var montēt divējādi: slēptā montāža un atvērtā montāža. Pēc demontāžas sākas cauruļu uzstādīšana, skaitītāju pārnešana, stāvvadu nomaiņa un jaunas kanalizācijas sistēmas uzstādīšana.

Diena 4,5.

5. Sienu izlīdzināšana

Kad sienas ir notīrītas, tās ir jāizlīdzina. Ar līmeņrādi pārbauda, vai sienas ir līdzenas, tad špaktelē vai izliek ar reģipsi. Apmetumam ir jāizžūst.

.

Diena 6,7,8,9.

6. Grīda

Ar lāzerniveliera palīdzību uz grīdas tiek izlikti veidņi un lieta pašizlīdzinošā sastāva masa.

День 10.

7. Griesti un elektrība

Pēc elektroinstalācijas uzstādīšanas uz griestiem montē metāla karkasu un uzliek reģipsi. Pēc tam griestus nošpaktelē un nokrāso ar mitrumizturīgu krāsu.

Diena 10,11,12.

8. Tualetes poda ramis

Ja tiek plānots uzstādīt piekaramo tualetes podu, tad ir jāuzstāda rāmis un jāapšuj ar reģipsi 2 kārtās. Kasti montē, ievērojot revīzijas lūkas atrašanās vietu.

Diena 11,12.

9. Hidroizolācija

Kad sienas un grīda ir izlīdzinātas, ir nepieciešams uzlikt hidroizolāciju. Hidroizolācijas galvenais mērķis ir reģipša un ģipša apmetuma aizsardzība no mitruma telpā

Diena 13.

10. Grīdas flīzes

Sienu un grīdas flīžu ieklāšanā tiek izmantota noteikta sistēma jeb flīžu izlīdzināšanas sistēma, kas ļauj panākt vienmērīgu plakni starp flīzēm. Ir iespējami vairāki flīžu izkārtojuma varianti, kas atšķiras ar darbietilpību, izmantoto flīžu skaitu. Tiem ir jābūt saskaņotiem tāmes sagatavošanas procesā.

Diena 13.

11. Sienu flīzes

Sienas tiek flīzētas pēc saskaņotā flīžu izkārtojuma dizaina, izmantojot flīžu izlīdzināšanas sistēmu.

Diena 14,15,16,17,18,19,20,21,22,23.

12. Dušas paliktnis

Kad ir zināmi precīzi telpas izmēri, var aprēķināt precīzus izmērus zem dušas paliktņa. Tiek uzstādīts ūdens notekas traps, iebetonēts paliktnis. Neskatoties uz to, ka dušas paliktnis ir ar slīpumiem, ūdens uz tā paliks. Slīpums nodrošina maksimālu ūdens noteci.

Diena 24,25,26,27.

13. Mēbeļu un santehnikas montāža

Pēc flīžu ieklāšanas un šuvju aizpildīšanas notiek mazgāšana un tīrīšana, tiek montētas mēbeles un santehnika.

Diena 28, 29.

14. Tīrīšana un objekta nodošana

Kad visi darbi ir pabeigti, ir jāveic telpu tehnisko tīrīšanu. Tiek izvesti pēdējie atkritumi un aizvesti instrumenti. Klientam tiek atrādīts darbs, un pārrunāts, kā viss darbojas. Notiek objekta pieņemšana un galīgais norēķins.

Diena 30.

Beigas!

Objekta kopējais darbam patērētais laiks ir 30 darba dienas, tika piesaistīti 4 apakšuzņēmēji:

  1. demontētājs;
  2. namu pārvaldes santehniķis;
  3. būvgružu izvedējs;
  4. durvju izgatavotājs.

ATSTĀT PIETEIKUMU

Kontakti

Tālrunis : +371 24 955 014

Email : info@sadzivesdarbi.lv

Darba laiks

Pirm-Piekt  09:00 – 19:00

Socialie tīkli

Ievadiet informāciju par sevi un īsumā aprakstiet situāciju

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Sadzīves Darbi