TĀMES REMONTA DARBIEM

No idejas līdz Realizācijai

KOPŠ 2000.GADA UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ GAN PRIVĀTMĀJU CELTNIECĪBAS PAKALPOJUMUS, GAN DZĪVOKĻU, PRIVĀTMĀJU UN BIROJU KAPITĀLO UN KOSMĒTISKO REMONTU.

Piedāvājam iepazīties ar iespējamo darbu sarakstu un aptuvenām izmaksām. Zemāk var apskatīt un lejupielādēt tāmju piemērus.

Dzīvokļu kopējās tāmes

Atsevišķu telpu tāmes

Remontdarbu cenas tiek noteiktas pēc vairākiem faktoriem:

– Telpas stāvoklis

– Sarežģītības pakāpe

– Kvalitātes standarts

– Darbu apjoms

Piedāvājam atlaides liela apjoma remontdarbu veikšanai.

ŠPAKTELĒŠANAS KRITĒRIJI

3. pakāpe (Q3) – pilnas virsmas špaktelēšana – attiecas uz smalkas struktūras sienas segumiem (gludas papīra tapetes) bez spīduma, matētu, nestrukturētu krāsojumu/apšuvumu, dekoratīviem apmetumiem ar graudainību virs 1 mm. Pasākumi, kas veicami, lai nodrošinātu Q3: * pamats 2. pakāpe, * pilnas virsmas smalkā špaktelēšana, piemēram, ar dispersijas špakteļmasām. Kvalitātes pārbaude – virsmai jābūt bez špakteles nospiedumiem un vagām (piemēram, slīpējot), taču arī 3. pakāpei nevar izslēgt pāri slīdošā gaismā redzamas aprises
4. pakāpe (Q4) – pilnas virsmas apdare – attiecas uz gludiem vai strukturētiem sienu segumiem ar spīdumu (piemēram, metāla vai vinila tapetes), lazūra krāsām vai krāsām ar vidēju spīdumu, stukolustro vai citu augstvērtīgu izlīdzināšanas tehniku, spīdīgiem apšuvumiem, lakotām virsmām vai lakojamām tapetēm var būt nepieciešami papildus pasākumi virsmas sagatavošanai. Pasākumi, kas veicami, lai nodrošinātu Q4: * pamats 1.pakāpe, * visai virsmai vienā vai vairākos darba posmos jāuzklāj īpaši šim nolūkam paredzēta materiāla (plānais apmetums, špaktelēšanas apmetums) kārta vismaz 2 mm biezumā. Kvalitātes pārbaude – kas attiecas uz gaismas iedarbību, piemēram, slīdošā gaisma, kas var ietekmēt gatavās virsmas izskatu, tālejoši jāizvairās no nevēlamajiem efektiem (piemēram, mainīgas ēnas uz virsmas vai minimāli vietas marķējumi). Visai virsmai jābūt gludai, bez liekiem nelīdzenumiem, nospiedumiem un rievām (piemēram, no izlīdzināšanas).

PAKALPOJUMI

KOSMĒTISKAIS REMONTS

Kosmētiskais remonts ir iespēja piešķirt savam dzīvoklim jaunu izskatu, mainīt interjeru un garlaicīgo iekārtojumu ar minimālu finanšu un laika ieguldījumu. Šis remonta veids nenozīmē būtiskas izmaiņas telpu iepriekšējā stāvoklī, telpu pārplānošanu, inženiertehnisko un sakaru tīklu pārbūvi vai citas ievērojamas pārmaiņas dzīvoklī.

KAPITĀLAIS REMONTS

Kapitālais remonts ir sarežģīts un ietilpīgs tehnoloģiskais process. Tajā ietilpst nolietotu strukturālo elementu un komunikāciju pārveidošanas un modernizācijas darbu kopums. Dzīvokļa kapitālā remonta veikšanai ir nepieciešama profesionāla pieeja, jo speciālisti pārzin dažādas mūsdienu remonta metodes un tehnoloģiju.

KRĀSOŠANAS    DARBI   

Krāsošanas darbu procesā veicami vairāki pasākumi. Galvenokārt, tā ir sienu, griestu un citu konstrukciju/virsmu krāsošana, lai nodrošinātu glītu izskatu un pagarinātu to izmantošanas laiku. Telpas, kur krāsošanas darbi tiek veikti profesionāli, būs mājīgas. Šādās telpās būs ļoti patīkami atrasties.

IZDEVĪGI NOSACĪJUMI

Tāmē iekļauto darbu izmaksas ir nemainīgas

Iegādāto materiālu apmaksa atbilstoši iesniegtajiem čekiem

Kvalificēta komanda, kas strādā pēc specializācijas

Precīzs materiālu aprēķins un materiālu apjoma iegāde ar atlaidēm

Kapitālā remonta garantija –3 gadi

​Rūpīga darbu plānošana un organizācija nodrošina darbu izpildi noteiktajos termiņos

Bezmaksas izbraukums uz objektu, objekta apskate un tāmes sastādīšana Rīgā

221

Visi darbi

27

Apgaismojums

64

Dizains

130

Remonts

221

Visi darbi

27

Apgaismojums

64

Dizains

130

Remonts

PAR MUMS

Oļegs

DARBU VADĪTĀJS

       Mēs piedāvājam dažāda veida remontdarbus – krāsošana, reģipša konstrukciju uzstādīšana, sienu apšūšana, apmetuma darbi un špaktelēšana, tapešu līmēšana un flīzēšana. Veicam gan kosmētisko remontu, gan kapitālo remontu. Nodrošinasm materiālu iegādi un piegādi. Mēs palīdzam klientam materiālu izvēlē, piedāvājot vairākas iespējas dažādās cenu grupās. Sadarbojamies ar interjeru dizaineriem. Piedāvājam bezmaksas objektu apskati un tāmes sastādīšanu Rīgā. Iespējama iepriekšēja objekta novērtēšana pēc klienta iesniegtām fotogrāfijām un viņa vēlmēm. Par visa veida darbu izpildi tiek slēgts līgums, nodrošinām veikto darbu garantiju.

KO STĀSTA KLIENTI

Mēs centāmies paši saplānot savas mājas interjeru, jo šobrīd interneta dzīlēs var atrast daudz dažādu ideju. Tomēr sapratām, ka mums ir nepieciešams dizainers. Viņš izstrādās mūsu dzīvokļa projektu, apvienojot visu ģimenes locekļu vēlmes. Tas tiešām nav vienkārši – tikai dažās tikšanās reizēs izprast cilvēkus, ņemt vērā viņu raksturu, dzīvesveidu, un radīt tādu mājokli, kāds viņiem ir nepieciešams.
KASPARS
Paldies gaismas dizainerim par kvalitatīvu darbu! Kopā izdomājam ērtu un prātīgu gaismas sadalījumu grupās, plus uzzināju, kā var ar bezmaksas telefona aplikāciju dimmēt.
INESE
Flīzēšanas darbi tika izpildīti ļoti kvalitatīvi saskaņā ar projektu un ievērojot tehnoloģiju. Labi tika galā gan ar maza izmēra, gan lielformāta flīzēm. Flīzes tika piezāģētas uz darbagalda, kas būtiski uzlabo izpildījuma precizitāti un kvalitāti. Ārējos stūros bija jāieliek plastmasas profils, kas sanāca ļoti precīzi un izskatās labi. Prot strādāt ar flīžu izlīdzināšanas sistēmām un lāzera nivelieru. Cena pilnīgi adekvāta. Visnotaļ iesaku!
MARIJA

PROJEKTA REALIZĀCIJAS KĀRTĪBA

  • Klienta zvans vai pieteikums
  • Objekta apskate
  • Tāmes sastādīšana
  • Līguma noslēgšana
  • Darbu izpilde
  • Objekta nodošana

ATSTĀT PIETEIKUMU

Kontakti

Tālrunis : +371 200 47 175

Email : info@sadzivesdarbi.lv

Darba laiks

Pirm-Piekt  09:00 – 19:00

Socialie tīkli un vietnes

Ievadiet informāciju par sevi un īsumā aprakstiet situāciju

Vairāk no daudziem mūsu darbiem varat redzēt vietnē Get- A - Pro

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Sadzīves Darbi