Darba vietas organizēšana

Tiek uzskatīts, ka darba vietas organizēšana veicina produktivitāti, jo nesakārtotā darba vietā nav iespējams strādāt. Ir daudz efektīvāk, ja viss ir sakārtots savās vietās, un nav jātērē laiks, meklējot nepieciešamo instrumentu.

Lai darbus veiktu profesionālā līmenī un augstā kvalitātē, ir nepieciešami daudz un dažāda veida instrumenti. Ne vienmēr visi instrumenti ir nepieciešami vienlaikus, tomēr visus vajag nogādāt objektā un tos sakārtot, un tam ir nepieciešama vieta.

Mēs veicam vannas istabu kosmētisko un kapitālo remontu. Vannas istabu kapitālais remonts sastāv no visiem iespējamiem darbu veidiem: demontāža, krāsošana, flīzēšana, santehniskie darbi, elektroinstalāciju montāža ar štrobēšanu. Kopējais instrumentu skaits ir apmēram 16 lielas kastes, liels flīžu griezējs lielformāta flīzēm, elektroinstrumentu komplekts ar atvilktnēm. Fotoattēlā ir redzams, kā tas izskatās. Objekta apskates laikā mēs noskaidrojam, vai darbu veikšanai ir pieejama brīva papildus vieta/telpa 10-15m2 platībā. Iepriekš telpu sagatavojam, lai aizsargātu grīdu no mitruma un sienu no putekļiem.

ATSTĀT PIETEIKUMU

Kontakti

Tālrunis : +371 24 955 014

Email : info@sadzivesdarbi.lv

Darba laiks

Pirm-Piekt  09:00 – 19:00

Socialie tīkli

Ievadiet informāciju par sevi un īsumā aprakstiet situāciju

Vairāk no daudziem mūsu darbiem varat redzēt vietnē Get- A - Pro

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Sadzīves Darbi