APGAISMOJUMA PROJEKTĒŠANA

No idejas līdz Realizācijai

KOPŠ 2000.GADA UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ GAN PRIVĀTMĀJU CELTNIECĪBAS PAKALPOJUMUS, GAN DZĪVOKĻU, PRIVĀTMĀJU UN BIROJU KAPITĀLO UN KOSMĒTISKO REMONTU.

Apgaismojums ir svarīga projekta sastāvdaļa, tam ir jābūt pilnībā pārdomātam un precīzi izpildītam.

Laba interjera projekta neatņemama sastāvdaļa ir gaisma – tā var piešķirt gan vajadzīgo imidžu un noskaņu, gan pilnībā mainīt telpas uztveri. Saules gaisma (dienasgaisma, rīta vai vakara saule) ir ideālākais apgaismojums, ko vajadzētu izmantot pilnvērtīgi. Savukārt, iekštelpu apgaismojuma projektēšanas  pamatuzdevums ir maksimāli tuvināt mākslīgo apgaismojumu saules gaismai.

Mūsdienu apgaismes ķermeņu tirgus piedāvā plašu lampu klāstu dažādās cenu kategorijās un stila risinājumos. Tiek piedāvātas ražotāja lustras un griestu lampas jebkuram interjeram – no praktiskām un lietošanā izturīgām griestu lampām, kas izpildītas vienkāršā stilā, līdz greznām augstākās klases dizaina lustrām, kas izgatavotas no augstvērtīgiem, ekoloģiski tīriem kristāliem un ar zelta pārklājumu. Formas mēdz būt dažādas – no klasiskām līdz Hi-Tech stila lustrām, kas ir īsti mākslas objekti.

Izvēloties apgaismes ķermeņus, ir viegli apjukt to daudzveidībā. Dažkārt ir jāapmeklē neskaitāmas tirdzniecības vietas, lai atrastu to „īsto un vienīgo” lampu. Tāpēc ir svarīgi sadarboties ar speciālistiem – gan  veikalu, kur tiek iegādāta lustra, gan dizaineru, kurš strādā ar jūsu projektu.

Kāpēc jāvēršas pie speciālista?

Ir dažāda veida apgaismes ķermeņi: iekārtie, iebūvētie, gaismas ķermeņi uz sliedes, sienas lampas, LED apgaismojums. Ir jāpārdomā slēdžu veidi: viena taustiņa, divu un trīs taustiņu, apgaismojuma regulatori jeb dimmeri(slēdži ar spilgtuma vadību), pārslēdži (ieslēgšana un izslēgšana no divām vietām), pārslēdži ar apgaismojuma regulatoru, slēdži ar kustības sensoriem (ideāli priekšnamā, garā koridorā, garderobē). Ir nepieciešama dizainera palīdzība, lai neapjuktu materiālu daudzveidībā, un pareizi izplānotu elektroinstalāciju. Dizainers pārzin gan apgasimes ķermenu specifiku, gan to pareizu izvietošanu telpā, lai saimniekiem būtu ērti un droši savā mājoklī.

MĒS DARĀM

Objekta apskate un konsultācija no 20 eiro
Konceptuālā apgaismojuma dizaina izstrāde individuāli
Telpas 3D modeļa izveidošana, pamatojoties uz izstrādāto projektu individuāli
Apgaismojuma līmeņa aprēķini, izmantojot programmatūru Dialux individuāli
Ieteicamā aprīkojuma detalizētas specifikācijas sastādīšana individuāli
Konsultācijas par apgaismojuma vadības metodēm individuāli
Aprīkojuma kompleksās piegādes uz objektu individuāli

MŪSU DARBI

PAKALPOJUMI

KOSMĒTISKAIS REMONTS

Kosmētiskais remonts ir iespēja piešķirt savam dzīvoklim jaunu izskatu, mainīt interjeru un garlaicīgo iekārtojumu ar minimālu finanšu un laika ieguldījumu. Šis remonta veids nenozīmē būtiskas izmaiņas telpu iepriekšējā stāvoklī, telpu pārplānošanu, inženiertehnisko un sakaru tīklu pārbūvi vai citas ievērojamas pārmaiņas dzīvoklī.

KAPITĀLAIS REMONTS

Kapitālais remonts ir sarežģīts un ietilpīgs tehnoloģiskais process. Tajā ietilpst nolietotu strukturālo elementu un komunikāciju pārveidošanas un modernizācijas darbu kopums. Dzīvokļa kapitālā remonta veikšanai ir nepieciešama profesionāla pieeja, jo speciālisti pārzin dažādas mūsdienu remonta metodes un tehnoloģiju.

KRĀSOŠANAS    DARBI   

Krāsošanas darbu procesā veicami vairāki pasākumi. Galvenokārt, tā ir sienu, griestu un citu konstrukciju/virsmu krāsošana, lai nodrošinātu glītu izskatu un pagarinātu to izmantošanas laiku. Telpas, kur krāsošanas darbi tiek veikti profesionāli, būs mājīgas. Šādās telpās būs ļoti patīkami atrasties.

IZDEVĪGI NOSACĪJUMI

Tāmē iekļauto darbu izmaksas ir nemainīgas

Iegādāto materiālu apmaksa atbilstoši iesniegtajiem čekiem

Kvalificēta komanda, kas strādā pēc specializācijas

Precīzs materiālu aprēķins un materiālu apjoma iegāde ar atlaidēm

Kapitālā remonta garantija –3 gadi

​Rūpīga darbu plānošana un organizācija nodrošina darbu izpildi noteiktajos termiņos

Bezmaksas izbraukums uz objektu, objekta apskate un tāmes sastādīšana Rīgā

224

Visi darbi

27

Apgaismojums

65

Dizains

132

Remonts

224

Visi darbi

27

Apgaismojums

65

Dizains

132

Remonts

PAR MUMS

Oļegs

DARBU VADĪTĀJS

       Mēs piedāvājam dažāda veida remontdarbus – krāsošana, reģipša konstrukciju uzstādīšana, sienu apšūšana, apmetuma darbi un špaktelēšana, tapešu līmēšana un flīzēšana. Veicam gan kosmētisko remontu, gan kapitālo remontu. Nodrošinasm materiālu iegādi un piegādi. Mēs palīdzam klientam materiālu izvēlē, piedāvājot vairākas iespējas dažādās cenu grupās. Sadarbojamies ar interjeru dizaineriem. Piedāvājam bezmaksas objektu apskati un tāmes sastādīšanu Rīgā. Iespējama iepriekšēja objekta novērtēšana pēc klienta iesniegtām fotogrāfijām un viņa vēlmēm. Par visa veida darbu izpildi tiek slēgts līgums, nodrošinām veikto darbu garantiju.

KO STĀSTA KLIENTI

Mēs centāmies paši saplānot savas mājas interjeru, jo šobrīd interneta dzīlēs var atrast daudz dažādu ideju. Tomēr sapratām, ka mums ir nepieciešams dizainers. Viņš izstrādās mūsu dzīvokļa projektu, apvienojot visu ģimenes locekļu vēlmes. Tas tiešām nav vienkārši – tikai dažās tikšanās reizēs izprast cilvēkus, ņemt vērā viņu raksturu, dzīvesveidu, un radīt tādu mājokli, kāds viņiem ir nepieciešams.
KASPARS
Paldies gaismas dizainerim par kvalitatīvu darbu! Kopā izdomājam ērtu un prātīgu gaismas sadalījumu grupās, plus uzzināju, kā var ar bezmaksas telefona aplikāciju dimmēt.
INESE
Flīzēšanas darbi tika izpildīti ļoti kvalitatīvi saskaņā ar projektu un ievērojot tehnoloģiju. Labi tika galā gan ar maza izmēra, gan lielformāta flīzēm. Flīzes tika piezāģētas uz darbagalda, kas būtiski uzlabo izpildījuma precizitāti un kvalitāti. Ārējos stūros bija jāieliek plastmasas profils, kas sanāca ļoti precīzi un izskatās labi. Prot strādāt ar flīžu izlīdzināšanas sistēmām un lāzera nivelieru. Cena pilnīgi adekvāta. Visnotaļ iesaku!
MARIJA

PROJEKTA REALIZĀCIJAS KĀRTĪBA

  • Klienta zvans vai pieteikums
  • Objekta apskate
  • Tāmes sastādīšana
  • Līguma noslēgšana
  • Darbu izpilde
  • Objekta nodošana

ATSTĀT PIETEIKUMU

Kontakti

Tālrunis : +371 200 47 175

Email : info@sadzivesdarbi.lv

Darba laiks

Pirm-Piekt  09:00 – 19:00

Socialie tīkli un vietnes

Ievadiet informāciju par sevi un īsumā aprakstiet situāciju

Vairāk no daudziem mūsu darbiem varat redzēt vietnē Get- A - Pro

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Sadzīves Darbi