Pakalpojumi
Priekšrocības
Par mums
Atsauksmes
Kontakti
AUTORIZĀCIJA
Mūsdienīgs dizains un dzīvokļu remonts
No idejas līdz realizācijai
Kopš 2000.gada uzņēmums piedāvā dzīvokļu un privātmāju kapitālo un kosmētisko remontu no demontāžas līdz pilnai apdarei.

Apgaismojuma projektēšana

Apgaismojums ir svarīga projekta sastāvdaļa, tam ir jābūt pilnībā pārdomātam un precīzi izpildītam.

Laba interjera projekta neatņemama sastāvdaļa ir gaisma – tā var piešķirt gan vajadzīgo imidžu un noskaņu, gan pilnībā mainīt telpas uztveri. Saules gaisma (dienasgaisma, rīta vai vakara saule) ir ideālākais apgaismojums, ko vajadzētu izmantot pilnvērtīgi. Savukārt, iekštelpu apgaismojuma projektēšanas pamatuzdevums ir maksimāli tuvināt mākslīgo apgaismojumu saules gaismai.

Mūsdienu apgaismes ķermeņu tirgus piedāvā plašu lampu klāstu dažādās cenu kategorijās un stila risinājumos. Tiek piedāvātas ražotāja lustras un griestu lampas jebkuram interjeram – no praktiskām un lietošanā izturīgām griestu lampām, kas izpildītas vienkāršā stilā, līdz greznām augstākās klases dizaina lustrām, kas izgatavotas no augstvērtīgiem, ekoloģiski tīriem kristāliem un ar zelta pārklājumu. Formas mēdz būt dažādas – no klasiskām līdz Hi-Tech stila lustrām, kas ir īsti mākslas objekti.

Izvēloties apgaismes ķermeņus, ir viegli apjukt to daudzveidībā. Dažkārt ir jāapmeklē neskaitāmas tirdzniecības vietas, lai atrastu to „īsto un vienīgo” lampu. Tāpēc ir svarīgi sadarboties ar speciālistiem – gan veikalu, kur tiek iegādāta lustra, gan dizaineru, kurš strādā ar jūsu projektu.

Kāpēc jāvēršas pie speciālista?

Ir dažāda veida apgaismes ķermeņi: iekārtie, iebūvētie, gaismas ķermeņi uz sliedes, sienas lampas, LED apgaismojums. Ir jāpārdomā slēdžu veidi: viena taustiņa, divu un trīs taustiņu, apgaismojuma regulatori jeb dimmeri(slēdži ar spilgtuma vadību), pārslēdži (ieslēgšana un izslēgšana no divām vietām), pārslēdži ar apgaismojuma regulatoru, slēdži ar kustības sensoriem (ideāli priekšnamā, garā koridorā, garderobē). Ir nepieciešama dizainera palīdzība, lai neapjuktu materiālu daudzveidībā, un pareizi izplānotu elektroinstalāciju. Dizainers pārzin gan apgasimes ķermenu specifiku, gan to pareizu izvietošanu telpā, lai saimniekiem būtu ērti un droši savā mājoklī.

Mēs darām

Konsultācija ofisā BEZMAKSAS
 • Pirmreizējais izbraukums uz objektu
 • Izbraukums uz objektu autoruzraudzības kārtā – gaismas ķermeņu regulēšana, gaismas intensitātes sistēmas  iestatījumi (dimmēšana)
no 30 eiro/st.

Apgaismojuma projektēšana A1

 • Rekomendācijas par gaismekļu daudzumu, jaudu un izvietojumu telpās
 • Apgaismojuma shēmas tehniskais rasējums un gaismu grupu plāna izveide
 • Gaismekļu specifikācijas sagatavosana
no 5 eiro/kv.m.

Apgaismojuma projektēšana A2

 • Rekomendācijas par gaismekļu daudzumu, jaudu un izvietojumu telpās
 • Apgaismojuma shēmas tehniskais rasējums un gaismu grupu plāna izveide
 • Apgaismojuma dizaina koncepta izstrāde un vizuāla materiāla piemeklēšana
 • Apgaismojuma aprēķiņi un telpas tehniskās vizualizācijas izveide
 • Gaismekļu specifikācijas sagatavosana
 • Cenu piedāvājuma sastādīšana
 • Tehniskais atbalsts un autoruzraudzība montāžas posmā
no 10 eiro/kv.m.

Elektroinstalācijas projektēšana E1

 • Elektrības izvadu vietu apspriede un elektrības izvadu projekta sagatavošana
 • Rozešu un slēdžu specifikācijas sastādīšana
no 5 eiro/kv.m

Elektroinstalācijas projektēšana E2

 • Elektrības izvadu vietu apspriede un elektrības izvadu projekta sagatavošana
 • Telpas izklājumu sagatavošana
 • Rozešu un slēdžu specifikācijas sastādīšana
 • Cenu piedāvājuma sagatavošana
 • Tehniskais atbalsts un autoruzraudzība montāžas posmā
no 10 eiro/kv.m

Mūsu priekšrocības

. Visi darbi tiek atspoguļoti TĀMĒ
Tāmes sastādīšana mūsu pasūtītājiem ir BEZMAKSAS pakalpojums
. Darbi tiek uzsākti BEZ PRIEKŠAPMAKSAS
Iegādāto materiālu apmaksa saskaņā ar iesniegtajiem čekiem
. Darbu izpilde līgumā noteiktajos TERMIŅOS
Rūpīga darbu plānošana, organizācija un kontrole
. PROFESIONĀLO meistaru komanda
Mūsu komandā strādā šaurā profilā speciālisti un profesionāļi ar ilggadējo pieredzi
. GARANTIJAS apkalpošana līdz 3 gadiem
Slēdzam līgumu un dodam garantiju veiktajiem darbiem
296
Visi darbi
175
Remonts
36
Dizains
85
Apgaismojums

Projekta realizācijas kārtība

. Klienta pieteikums
. Tikšanās mūsu birojā
. Provizorska tāme
. Objekta apskate
. Tāmes sastādīšana
. Līguma noslēgšana
. Darbu izpilde
. Objekta nodošana

Par mums

Mūsu vēsture ir sākusies 2000.gadā ar privātmāju būvniecību, bet jau vairākus gadus mēs specializējamies dzīvokļu, māju un biroju remontā. Mūsu komandā strādā augsta līmeņa profesionāļi, kuri var realizēt gandrīz jebkuru jūsu ideju dzīvē.

Mēs veicam remontu no A līdz Z – demontāža, santehnikas darbi, elektriķa pakalpojumi, apmešanas darbi, ģipškartona montāža, krāsošana, tapešu līmēšana, flīzēšanas darbi, dekoratīvais apmetums, grīdas segumu ieklāšana, durvju montāža – viss nepieciešamais jūsu sapņu remontam. Sadarbojamies ar interjera dizaineriem un arhitektiem.

Cītīgi sekojam līdzi termiņiem, darbu kvalitātei un kārtībai objektā. Sniedzam mūsu klientiem konsultācijas par darbu tehnoloģiju un materiāliem, atbalstu remontdarbu gaitā un pēc remonta pabeigšanas. Skatāmies uz remontu no klienta skatu punkta.

Mūsu komanda

Oļegs
Darbu vadītājs
Valērija
Projektu vadītāja
Anna
Apgaismojuma projektētājs

Atsauksmes

Paldies gaismas dizainerim par kvalitatīvu darbu! Kopā izdomājam ērtu un prātīgu gaismas sadalījumu grupās, plus uzzināju, kā var ar bezmaksas telefona aplikāciju dimmēt.

Inese
Mēs centāmies paši saplānot savas mājas interjeru, jo šobrīd interneta dzīlēs var atrast daudz dažādu ideju. Tomēr sapratām, ka mums ir nepieciešams dizainers. Viņš izstrādās mūsu dzīvokļa projektu, apvienojot visu ģimenes locekļu vēlmes. Tas tiešām nav vienkārši – tikai dažās tikšanās reizēs izprast cilvēkus, ņemt vērā viņu raksturu, dzīvesveidu, un radīt tādu mājokli, kāds viņiem ir nepieciešams.
Kaspars
Flīzēšanas darbi tika izpildīti ļoti kvalitatīvi saskaņā ar projektu un ievērojot tehnoloģiju. Labi tika galā gan ar maza izmēra, gan lielformāta flīzēm. Flīzes tika piezāģētas uz darbagalda, kas būtiski uzlabo izpildījuma precizitāti un kvalitāti. Ārējos stūros bija jāieliek plastmasas profils, kas sanāca ļoti precīzi un izskatās labi. Prot strādāt ar flīžu izlīdzināšanas sistēmām un lāzera nivelieru. Cena pilnīgi adekvāta. Visnotaļ iesaku!
Marija

Mūsu partneri

Projektēšanas birojs
Santehnikas pakalpojumi
Ieejas un iekšdurvju komplekti

Iesniegt pieteikumu