Pakalpojumi
Priekšrocības
Par mums
Atsauksmes
Kontakti
AUTORIZĀCIJA
Mūsdienīgs dizains un dzīvokļu remonts
No idejas līdz realizācijai
Kopš 2000.gada uzņēmums piedāvā dzīvokļu un privātmāju kapitālo un kosmētisko remontu no demontāžas līdz pilnai apdarei.

Informācija

Remonts ziemā - tas ir izdevīgi?

29.12.2022

Ļoti bieži klienti pieņem lēmumu atlikt remontu līdz vasaras periodam. Pastāv viedoklis, ka taisīt remontu vasarā ir labāk un vieglāk. Tomēr tuvojas pavasaris un klientam tiek piedāvāti tuvākie brīvie laiki labākajā gadījumā septembrī.

Vai ir vērts iestāties rindā pusgadu-gadu iepriekš vai palikt pie varianta "Uztaisīt remontu ziemā"? Mēģināsim izprast ziemas remonta acīmredzamus plusus.

1. Finansiāli izdevīgāk

Ziemā daudzi būvniecības veikali piedāvā ievērojamas atlaides. Sākumā var šķist, ka ietaupītajiem 100 eiro nav nekāda svāra, ņemot vērā kopējās remonta izmaksas. Tomēr, jo tuvāk remonta beigām, jo acīmredzamāk kļūst, ka pat 50-100 eiro, kurus sanāca ietaupīt uz katras atsevišķas pozīcijas rēķina, galu galā veido ievērojamu summu, kuru var ieguldīt mēbeļu un tehnikas iegādē vai novirzīt citiem mērķiem.

2. Rindas ir īsākas, preces pieejamākas

Vasarā būvniecības veikali piedzīvo apmeklētāju pieplūdumu. Rindās pavadītais laiks būtiski pieaug, krājumi strauji sarūk. Prece, kuru jūs viegli nopirktu ziemā, vasarā var nebūt pieejama plauktos vai cena var ievērojami pieaugt.

Turklāt rinda uz mūsu pakalpojumiem ziemā ir ievērojami īsāka, bet vasaras mēnešus nepieciešams rezervēt jau oktobrī-novembrī. Kamēr citi gaida siltā laika iestāšanos, jūs jau dzīvosiet izremontētā dzīvoklī!

3. Iesaistīšanās remontā, vairāk laika izvēlei

Daudzi vasarā dodas ceļojumos, pavada laiku ar bērniem viņu brīvlaikā, kolēģi tiecas doties atvaiļinājumā, krasi palielinās uzdevumu skaits visās dzīves jomās.

Remonts pieprasa klienta iesaistīšanos. Ziemā var būt daudz vienkāršāk saņemt brīvdienu vai pat atvaļinājumu, lai bez steigas dotos uz būvmateriālu veikaliem, izvēlētos apdares materiālus un satiktos ar mums objektā.

4. Temperatūras režīms telpās

Ziemā radiatori silda telpas, logi visbiežāk ir aizvērti un neveidojas nevēlams caurvējš. Šādi apstākļi ir ideāli piemēroti sienu špaktelēšanai un krāsošanai, tapešu līmēšanai, grīdas izlīdzināšanai un flīžu ieklāšanai.

5. Vieglāk noteikt nepilnības telpās

Tieši ziemā ir visvieglāk atklāt tos trūkumus, kas vasarā bija paslēpti. Aizvērtu logu, nepietiekama siltuma un ventilācijas dēļ var rasties tādas nopietnas problēmas kā kondensāts uz logiem un pelējums uz sienām un virsmām. Savlaicīgi konstatētie trūkumi ļauj veikt nepieciešamos darbus to novēršanai.

Kā redzat, remonts ziemā nav tikai rezerves variants, bet gan izcils risinājums, kurš ļauj ietaupīt tādus svarīgus resursus kā nauda un laiks. Un pats galvenais - šāds variants ideāli der tiem, kas negrib atlikt sava sapņa realizāciju uz vēlāku laiku!

Mūsu priekšrocības

. Visi darbi tiek atspoguļoti TĀMĒ
Tāmes sastādīšana mūsu pasūtītājiem ir BEZMAKSAS pakalpojums
. Darbi tiek uzsākti BEZ PRIEKŠAPMAKSAS
Iegādāto materiālu apmaksa saskaņā ar iesniegtajiem čekiem
. Darbu izpilde līgumā noteiktajos TERMIŅOS
Rūpīga darbu plānošana, organizācija un kontrole
. PROFESIONĀLO meistaru komanda
Mūsu komandā strādā šaurā profilā speciālisti un profesionāļi ar ilggadējo pieredzi
. GARANTIJAS apkalpošana līdz 3 gadiem
Slēdzam līgumu un dodam garantiju veiktajiem darbiem
288
Visi darbi
170
Remonts
35
Dizains
83
Apgaismojums

Projekta realizācijas kārtība

. Klienta pieteikums
. Tikšanās mūsu birojā
. Provizorska tāme
. Objekta apskate
. Tāmes sastādīšana
. Līguma noslēgšana
. Darbu izpilde
. Objekta nodošana

Par mums

Mūsu vēsture ir sākusies 2000.gadā ar privātmāju būvniecību, bet jau vairākus gadus mēs specializējamies dzīvokļu, māju un biroju remontā. Mūsu komandā strādā augsta līmeņa profesionāļi, kuri var realizēt gandrīz jebkuru jūsu ideju dzīvē.

Mēs veicam remontu no A līdz Z – demontāža, santehnikas darbi, elektriķa pakalpojumi, apmešanas darbi, ģipškartona montāža, krāsošana, tapešu līmēšana, flīzēšanas darbi, dekoratīvais apmetums, grīdas segumu ieklāšana, durvju montāža – viss nepieciešamais jūsu sapņu remontam. Sadarbojamies ar interjera dizaineriem un arhitektiem.

Cītīgi sekojam līdzi termiņiem, darbu kvalitātei un kārtībai objektā. Sniedzam mūsu klientiem konsultācijas par darbu tehnoloģiju un materiāliem, atbalstu remontdarbu gaitā un pēc remonta pabeigšanas. Skatāmies uz remontu no klienta skatu punkta.

Mūsu komanda

Oļegs
Darbu vadītājs
Valērija
Projektu vadītāja
Anna
Apgaismojuma projektētājs

Atsauksmes

Paldies gaismas dizainerim par kvalitatīvu darbu! Kopā izdomājam ērtu un prātīgu gaismas sadalījumu grupās, plus uzzināju, kā var ar bezmaksas telefona aplikāciju dimmēt.

Inese
Mēs centāmies paši saplānot savas mājas interjeru, jo šobrīd interneta dzīlēs var atrast daudz dažādu ideju. Tomēr sapratām, ka mums ir nepieciešams dizainers. Viņš izstrādās mūsu dzīvokļa projektu, apvienojot visu ģimenes locekļu vēlmes. Tas tiešām nav vienkārši – tikai dažās tikšanās reizēs izprast cilvēkus, ņemt vērā viņu raksturu, dzīvesveidu, un radīt tādu mājokli, kāds viņiem ir nepieciešams.
Kaspars
Flīzēšanas darbi tika izpildīti ļoti kvalitatīvi saskaņā ar projektu un ievērojot tehnoloģiju. Labi tika galā gan ar maza izmēra, gan lielformāta flīzēm. Flīzes tika piezāģētas uz darbagalda, kas būtiski uzlabo izpildījuma precizitāti un kvalitāti. Ārējos stūros bija jāieliek plastmasas profils, kas sanāca ļoti precīzi un izskatās labi. Prot strādāt ar flīžu izlīdzināšanas sistēmām un lāzera nivelieru. Cena pilnīgi adekvāta. Visnotaļ iesaku!
Marija

Mūsu partneri

Projektēšanas birojs
Santehnikas pakalpojumi
Ieejas un iekšdurvju komplekti

Iesniegt pieteikumu