KAPITĀLAIS REMONTS

No idejas līdz Realizācijai

KOPŠ 2000.GADA UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ GAN PRIVĀTMĀJU CELTNIECĪBAS PAKALPOJUMUS, GAN DZĪVOKĻU, PRIVĀTMĀJU UN BIROJU KAPITĀLO UN KOSMĒTISKO REMONTU.

Vannas istabas kapitālais remonts ir darbietilpīgs, laikietilpīgs process, kas prasa ievērojamus finanšu ieguldījumus. Tas sastāv no vairākiem posmiem.

Sākotnējais solis ir interjera dizaina izvēle. Vajadzētu spēt iedomāties, kādu vannas istabu vēlaties redzēt nākotnē, un izlemt par tās dizainu. Projektēšanas stadijā viss ir jāpārdomā līdz vissīkākajai detaļai. Jāizlemj par vannu – tā var būt čuguna, tērauda, akrila vanna, jāizvēlas precīza tās atrašanās vieta un izmērs. Iespējams izvēlēties uzstādīt duškabīni vai apvienot tualeti ar vannu. Jāpadomā par telpas krāsu.

Kad ir izvēlēts interjera dizains, kas uzsvērtu īpašnieka individuālo stilu, sākas sākuma posms jeb demontāžas darbi: santehnikas, ūdensapgādes un kanalizācijas cauruļu demontāža, vecās elektroinstalācijas demontāža, vecās krāsas un līmes palieku notīrīšana no sienām un grīdas, un citu detaļu noņemšana.

Pēc sienu izlīdzināšanas tiek uzstādīts jauns ūdensvads, ja instalācija ir paslēpta. Ja instalācija ir atvērta, tad to veic pēc flīzēšanas darbiem. Vienlaicīgi tiek veikta jaunas elektroinstalācijas uzstādīšana. Ļoti svarīgi ir iepriekš pārdomāt veļas mazgājamās mašīnas, spoguļu ar apgaismojumu un papildu kontaktligzdu pieslēguma vietas.

Tālākajā posmā notiek jaunu piekaramo griestu uzstādīšana, tiek izplānots apgaismes ierīču izvietojums.

Kad sienas ir sagatavotas, uzstādīti griesti, ūdens apgāde, kanalizācija, elektroinstalācija, sākas flīžu klāšana uz sienām un grīdas.

Noslēdzošais posms ir mēbeļu, santehnikas, izlietņu, jaucējkrānu uzstādīšana. Ieejas durvis tiek uzstādītas kā pēdējās.

MĒS DARĀM

<
Objekta apskate un konsultācija BEZMAKSAS
Tāmes piemērs BEZMAKSAS
Tāmes sastādīšana ar līgumu BEZMAKSAS
Tāmes sastādīšana pēc pieprasījuma 50 eiro
Materiālu piegāde un ienešana no 50 eiro
Demontažas darbi (flīze, santehnika, krāsa) no 100 eiro
Sienas izlīdzināšana (apmetums, reģipsis) no 400 eiro
Elektromontāžas darbi no 100 eiro
Ūdensvāds un kanalizācija no 100 eiro
Grīdas izlīdzināšana no 100 eiro
Hidroizolācija no 100 eiro
Flīzēšāna no 1000 eiro
Atkritumu izvešana no 50 eiro
Telpu uzkopšana pēc remonta no 50 eiro
Pasūtījums no 2000 eiro

MŪSU DARBI

Vannas istabas remonta aptuvenās cenas

Darbu veidi Darbu izmaksas, eiro Materiāli, eiro
Demontažas darbi (flīze, santehnika, krāsa) 150 - 300 10
Sienas izlīdzināšana (apmetums, reģipsis) 400 - 600 50 - 100
Elektromontāžas darbi 50 - 300 10 - 200
Ūdensvāds un kanalizācija 50 - 500 10 - 500
Grīdas izlīdzināšana 100 - 200 30 - 70
Hidroizolācija 100 - 200 50 - 100
Flīzēšāna 1000 - 1500 400 - 800
Atkritumu izvešana 50 - 200 0
Telpu uzkopšana pēc remonta 50 - 100 0
Mebeļu un santehnikas montāža 100 - 300 400 - 2000
Summa 2050 - 4200 940 - 3780
Kopā 2990 - 7980

PAKALPOJUMI

KOSMĒTISKAIS REMONTS

Kosmētiskais remonts ir iespēja piešķirt savam dzīvoklim jaunu izskatu, mainīt interjeru un garlaicīgo iekārtojumu ar minimālu finanšu un laika ieguldījumu. Šis remonta veids nenozīmē būtiskas izmaiņas telpu iepriekšējā stāvoklī, telpu pārplānošanu, inženiertehnisko un sakaru tīklu pārbūvi vai citas ievērojamas pārmaiņas dzīvoklī.

KRĀSOŠANAS    DARBI   

Krāsošanas darbu procesā veicami vairāki pasākumi. Galvenokārt, tā ir sienu, griestu un citu konstrukciju/virsmu krāsošana, lai nodrošinātu glītu izskatu un pagarinātu to izmantošanas laiku. Telpas, kur krāsošanas darbi tiek veikti profesionāli, būs mājīgas. Šādās telpās būs ļoti patīkami atrasties.

GRĪDAS SEGUMU IEKLĀŠANA

Mēs veicam linoleja, lamināta, mitrumizturīga lamināta, vinila seguma ieklāšanu. Atsevišķu segumu ieklāšana ir darbietilpīgs un sarežģīts process, tādēļ šo darbu izpildītājiem ir nepieciešama pieredze un profesionālitāte. Grīdas seguma lietošanas laiks ir atkarīgs no darba kvalitātes.

IZDEVĪGI NOSACĪJUMI

Tāmē iekļauto darbu izmaksas ir nemainīgas

Iegādāto materiālu apmaksa atbilstoši iesniegtajiem čekiem

Kvalificēta komanda, kas strādā pēc specializācijas

Precīzs materiālu aprēķins un materiālu apjoma iegāde ar atlaidēm

Kapitālā remonta garantija –3 gadi

​Rūpīga darbu plānošana un organizācija nodrošina darbu izpildi noteiktajos termiņos

Bezmaksas izbraukums uz objektu, objekta apskate un tāmes sastādīšana Rīgā

224

Visi darbi

27

Apgaismojums

65

Dizains

132

Remonts

224

Visi darbi

27

Apgaismojums

65

Dizains

132

Remonts

PAR MUMS

Oļegs

DARBU VADĪTĀJS

       Mēs piedāvājam dažāda veida remontdarbus – krāsošana, reģipša konstrukciju uzstādīšana, sienu apšūšana, apmetuma darbi un špaktelēšana, tapešu līmēšana un flīzēšana. Veicam gan kosmētisko remontu, gan kapitālo remontu. Nodrošinasm materiālu iegādi un piegādi. Mēs palīdzam klientam materiālu izvēlē, piedāvājot vairākas iespējas dažādās cenu grupās. Sadarbojamies ar interjeru dizaineriem. Piedāvājam bezmaksas objektu apskati un tāmes sastādīšanu Rīgā. Iespējama iepriekšēja objekta novērtēšana pēc klienta iesniegtām fotogrāfijām un viņa vēlmēm. Par visa veida darbu izpildi tiek slēgts līgums, nodrošinām veikto darbu garantiju.

KO STĀSTA KLIENTI

Mēs centāmies paši saplānot savas mājas interjeru, jo šobrīd interneta dzīlēs var atrast daudz dažādu ideju. Tomēr sapratām, ka mums ir nepieciešams dizainers. Viņš izstrādās mūsu dzīvokļa projektu, apvienojot visu ģimenes locekļu vēlmes. Tas tiešām nav vienkārši – tikai dažās tikšanās reizēs izprast cilvēkus, ņemt vērā viņu raksturu, dzīvesveidu, un radīt tādu mājokli, kāds viņiem ir nepieciešams.
KASPARS
Paldies gaismas dizainerim par kvalitatīvu darbu! Kopā izdomājam ērtu un prātīgu gaismas sadalījumu grupās, plus uzzināju, kā var ar bezmaksas telefona aplikāciju dimmēt.
INESE
Flīzēšanas darbi tika izpildīti ļoti kvalitatīvi saskaņā ar projektu un ievērojot tehnoloģiju. Labi tika galā gan ar maza izmēra, gan lielformāta flīzēm. Flīzes tika piezāģētas uz darbagalda, kas būtiski uzlabo izpildījuma precizitāti un kvalitāti. Ārējos stūros bija jāieliek plastmasas profils, kas sanāca ļoti precīzi un izskatās labi. Prot strādāt ar flīžu izlīdzināšanas sistēmām un lāzera nivelieru. Cena pilnīgi adekvāta. Visnotaļ iesaku!
MARIJA

PROJEKTA REALIZĀCIJAS KĀRTĪBA

  • Klienta zvans vai pieteikums
  • Objekta apskate
  • Tāmes sastādīšana
  • Līguma noslēgšana
  • Darbu izpilde
  • Objekta nodošana

ATSTĀT PIETEIKUMU

Kontakti

Tālrunis : +371 200 47 175

Email : info@sadzivesdarbi.lv

Darba laiks

Pirm-Piekt  09:00 – 19:00

Socialie tīkli un vietnes

Ievadiet informāciju par sevi un īsumā aprakstiet situāciju

Vairāk no daudziem mūsu darbiem varat redzēt vietnē Get- A - Pro

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com
Sadzīves Darbi