Pakalpojumi
Priekšrocības
Par mums
Atsauksmes
Kontakti
AUTORIZĀCIJA
Mūsdienīgs dizains un dzīvokļu remonts
No idejas līdz realizācijai
Kopš 2000.gada uzņēmums piedāvā dzīvokļu un privātmāju kapitālo un kosmētisko remontu no demontāžas līdz pilnai apdarei.

Interjera dizains

Interjera dizains ir viens no sarežģītākajiem un sen pastāvošiem dizaina veidiem. Cilvēks ir domājis par mājokļa skaistumu kopš neatminamiem laikiem, cenšoties to izrotāt.

Telpu interjera dizains veicina cilvēku un viņu apkārtējās vides harmonisku mijiedarbību. Telpu dizaina galvenās sastāvdaļas ir tehniskā estētika, racionālas konstrukcijas un funkcionālās īpašības.

Piemērota stila izvēle interjera dizainā var daudz pateikt par tās īpašnieku gaumi. Dažreiz izvēlēties atbilstošu dizainu nav tik vienkārši. Bieži vien cilvēks, kurš ir aizņemts ar savu ikdienas problēmu risināšanu, neatrod laiku ne kvalitatīvai pieejai jautājumā par savu mājokļa dizainu, ne par dizaina izvēli.

Tāpat kā arhitektūra, kas ir cieši saistīta ar dizaina jēdzienu, tam ir daudz stilu, kas skaita ziņā ievērojami pārsniedz arhitektūras stilus. Starp tiem ir romānika, modernais jeb High-Tech un daudzi citi. Labi izstrādāts un izpildīts dizains ir īsta māksla, kas cilvēkam veido viņa telpisko vidi.

Mēs darām

Objekta apskate un konsultācija no 30 eiro
 • Interjera koncepcijas izstrāde
 • Telpu pārplānošana (ja ir nepieciešams)
 • Labākā zonējuma izvēle
 • Detalizēta projekta izstrāde
 • Krāsu risinājumu un apdares materiālu izvēle
 • Elektroapgādes projekts (projekts)
 • Mēbeļu izvēle un izvietojums (projekts, ja ir nepieciešama mēbeļu projektēšana)
 • Apgaismes ķermeņu izvēle
 • Mēbeļu un apgaismes ķermeņu izmaksu tāmes sagatavošana
 • Logu apdares risinājuma izstrāde
 • Sadzīves tehnikas izvēle
 • Dekoratīvo elementu izvēle un izvietojums
no 30 eiro/kv.m.
Autoruzraudzība (darbu izpildes uzraudzība atbilstoši iepriekš saskaņotajam plānam) no 400 eiro/objekts

Mūsu priekšrocības

. Visi darbi tiek atspoguļoti TĀMĒ
Tāmes sastādīšana mūsu pasūtītājiem ir BEZMAKSAS pakalpojums
. Darbi tiek uzsākti BEZ PRIEKŠAPMAKSAS
Iegādāto materiālu apmaksa saskaņā ar iesniegtajiem čekiem
. Darbu izpilde līgumā noteiktajos TERMIŅOS
Rūpīga darbu plānošana, organizācija un kontrole
. PROFESIONĀLO meistaru komanda
Mūsu komandā strādā šaurā profilā speciālisti un profesionāļi ar ilggadējo pieredzi
. GARANTIJAS apkalpošana līdz 3 gadiem
Slēdzam līgumu un dodam garantiju veiktajiem darbiem
296
Visi darbi
175
Remonts
36
Dizains
85
Apgaismojums

Projekta realizācijas kārtība

. Klienta pieteikums
. Tikšanās mūsu birojā
. Provizorska tāme
. Objekta apskate
. Tāmes sastādīšana
. Līguma noslēgšana
. Darbu izpilde
. Objekta nodošana

Par mums

Mūsu vēsture ir sākusies 2000.gadā ar privātmāju būvniecību, bet jau vairākus gadus mēs specializējamies dzīvokļu, māju un biroju remontā. Mūsu komandā strādā augsta līmeņa profesionāļi, kuri var realizēt gandrīz jebkuru jūsu ideju dzīvē.

Mēs veicam remontu no A līdz Z – demontāža, santehnikas darbi, elektriķa pakalpojumi, apmešanas darbi, ģipškartona montāža, krāsošana, tapešu līmēšana, flīzēšanas darbi, dekoratīvais apmetums, grīdas segumu ieklāšana, durvju montāža – viss nepieciešamais jūsu sapņu remontam. Sadarbojamies ar interjera dizaineriem un arhitektiem.

Cītīgi sekojam līdzi termiņiem, darbu kvalitātei un kārtībai objektā. Sniedzam mūsu klientiem konsultācijas par darbu tehnoloģiju un materiāliem, atbalstu remontdarbu gaitā un pēc remonta pabeigšanas. Skatāmies uz remontu no klienta skatu punkta.

Mūsu komanda

Oļegs
Darbu vadītājs
Valērija
Projektu vadītāja
Anna
Apgaismojuma projektētājs

Atsauksmes

Paldies gaismas dizainerim par kvalitatīvu darbu! Kopā izdomājam ērtu un prātīgu gaismas sadalījumu grupās, plus uzzināju, kā var ar bezmaksas telefona aplikāciju dimmēt.

Inese
Mēs centāmies paši saplānot savas mājas interjeru, jo šobrīd interneta dzīlēs var atrast daudz dažādu ideju. Tomēr sapratām, ka mums ir nepieciešams dizainers. Viņš izstrādās mūsu dzīvokļa projektu, apvienojot visu ģimenes locekļu vēlmes. Tas tiešām nav vienkārši – tikai dažās tikšanās reizēs izprast cilvēkus, ņemt vērā viņu raksturu, dzīvesveidu, un radīt tādu mājokli, kāds viņiem ir nepieciešams.
Kaspars
Flīzēšanas darbi tika izpildīti ļoti kvalitatīvi saskaņā ar projektu un ievērojot tehnoloģiju. Labi tika galā gan ar maza izmēra, gan lielformāta flīzēm. Flīzes tika piezāģētas uz darbagalda, kas būtiski uzlabo izpildījuma precizitāti un kvalitāti. Ārējos stūros bija jāieliek plastmasas profils, kas sanāca ļoti precīzi un izskatās labi. Prot strādāt ar flīžu izlīdzināšanas sistēmām un lāzera nivelieru. Cena pilnīgi adekvāta. Visnotaļ iesaku!
Marija

Mūsu partneri

Projektēšanas birojs
Santehnikas pakalpojumi
Ieejas un iekšdurvju komplekti

Iesniegt pieteikumu